Canon Faxid I-sensys

20 € (Hinnale lisandub käibemaks)

Müüa Canoni Faxi aparaadid.Kõik töökorras ja toimivad.Mudelid I-Sensys Fax-L140 1tk, Fax-L100 2tk ja Fax-B120.Lisatud kirjeldus L100 kohta.Lisandub km.Tegemist tk hinnaga.

 

FAX-L100

Omades suurenenud printimiskiirust 12 lk/min ja kiiret 3sekundilist saatmiskiirust modemi Super G3 kaudu on see stiilne uue disainiga laserfaks ideaalne töistele kontoritele, kus on nõutav tugeva ja usaldusväärse tavapaberifaksi olemasolu.

Efektiivsemaks muudetud disain
Olles sammu võrra ees tavapärasest faksidisainist, on faksil FAX L100 moodne ja efektiivsemaks muudetud disain. Need stiilse väljanägemisega laserfaksid sobivad ideaalselt tänapäevastesse moodsatesse kontoritesse.

Kiired ja usaldusväärsed
Uuendatud printerimootoriga faks FAX-L100 suudab printida 12 lk/min, väljastades trükised tavapaberil, mis võimaldab kasutajal teksti märgistada ja esile tõsta. Seadmele lisab kiirust ja jõudlust sisseehitatud Super G3 modem – 33,6 Kbps korral saadab see 1 lehekülje 3 sekundiga ja kindlustab mitme faksi vastuvõtmise liini blokeerimata. Lisaks skaneerivad uued laserfaksid dokumente kiirusega 3,5 sek/lk, nii et kulub väga vähe aega saatmise lõpetamise ja dokumentide väljavõtmise vahel. Töökiiruse tõstmiseks suudab FAX-L100 salvestada 15 ühenupuvajutusega numbrit ja kuni 100 kiirvalitavat numbrit. Automaatse ümberlülitumisega faksi ja telefonifunktsiooni vahel saab kõnesid ja faksimist lihtsalt korraldada, vajaduseta omada lisaliini

Suur maht murevabalt
FAX-L100l on 340 lk. mälu, nii et kasutajad ei pea pidevalt seadme tööd jälgima. Kui laserfaksides saab paber või tooner otsa, salvestatakse faksid mällu ja neid saab hiljem välja printida. Suur mälu tähendab ka seda, et seadmesse saab skaneerida palju lehekülgi ja neid hiljem saata. 30-leheküljelise automaatse dokumendisööturiga pole vaja suuri dokumente faksimiseks vaja poolitada mitmeks osaks ja paberikassetis on kasutamiseks valmis 150 lehte.

Nagu uus
Parast tooneri vahetamist on FAX-L100 jälle nagu uus. Laserfaksi kõik olulised komponendid on paigutatud FX10-kassetti, muutes printerihoolduse muretuks ja paigaldamise ning asendamise lihtsaks. FX10 suudab keskmiselt printida 2000 lehekülge ülikõrgkvaliteetse kujutisetehnoloogiaga (UHQ). UHQ võimaldab teksti ja printi kombineerida perfektse viimistluse ja servatäiustusega, reprodutseerides 64 halltooni.

 

Transport üle Eesti.Vaadake ka teisi tooteid www.laosisustus.ee

reCAPTCHA is required.