Otsi

Privaatsus- ja müügitingimused

Laosisustus OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel

 • kontaktandmete (sh sinu nimi, telefoninumber, e-posti aadress)
 • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
 • ostu või tellimuse sooritamisel meie kodulehe paringuvormil

Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid).

Küpsiste info

Küpsis Tüüp Osapool Blokeeritav Tüüp Kehtib Eesmärk

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Laosisustus OÜ tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
Kliendi paremaks teenindamiseks võib Laosisustus OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Laosisustus OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle
ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.

Kogutud isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu konto“ alas.

Isikuandmete kaitse

Laosisustus OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Laosisustus OÜ-le külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Laosisustus OÜ veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@laosisustus.ee

Müügi- ja kasutajatingimused

Müügitingimused kehtivad laosisustus.ee veebilehe klientidele (edaspidi Tarbija/Klient) ja Laosisustus (edaspidi Laosisustus OÜ) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad laosisustus.ee (Laosisustus OÜ) veebilehelt toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Kuidas osta:

 1. Vali välja sobiv toode ja päringut esitades lisa toote kogus kui tooteid on rohkem kui 1tk. Kui oled toote välja valinud, veendu ka õiges suuruses ja värvis.
 2. Kui oled tutvunud tootega ning toode Sulle sobib, lisa toode korvi vajutades nupule toote juures LISA KORVI. Ostukorvi lisatud toode/tooted on sulle alati nähtaval ostukorvis. Peale päringu esitamist saad oma e-maili peale teate päringu saatmise õnnestumisest või ebaõnnestumisest. Positiivse tagasiside korral jää ootama meie müügiassistendi vastust oma päringule päringuvormis sisestatud e-post aadressile. Kiiretes küsimustes või täpsustamiseks võid alati helistada numbril +372 58 868 808.
 3. Esimeses e-mailis küsitakse sinult arve rekvisiite ja tarne soovi kohta. Vajadusel täpsustatakse sinu päringut.
 4. Peale seda saadetakse sulle e-maili teel arve koos transpordikuluga kui oled viimast soovinud. Tasuda saab ka sularahas meie esinduses. NB! Kõik hinnad kuvatakse laosisustus.ee lehel ilma käibemaksuta.
 5. Laoisusustus OÜ väljastab kauba pärast saadetud arve tasumist Laosisustus OÜ arveldusarvele LHV Pangas või peale arve tasumist kohapeal esinduses sularahas.
 6. Tarnetingimused-ja aeg *Kõik tellimused postitatakse hiljemalt 2 pangapäeva jooksul peale tellimuse esitamist eeldusel, et arve kauba eest on tasutud ja laekunud Laosisustus OÜ arveldusarvele. *Kõikide veebilehel olevate toodete baashinnad on arvestatud eurodes ja ilma käibemaksuta. *Veebilehe omanikul on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. *Kui veebilehe omanik on veebilehel muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kliendile edastatud e-posti või telefoniteel ning kuvatud vajadusel arvel.
 7. *Eestisisene kohaletoimetamine – Kliendil on õigus valida kas soovib transpordi korraldamist Laosisustus OÜ poolt või korraldab transpordi ise. Laosisustus OÜ ei vastuta teenusepakkuja tarnija töö tegemata jätmise ning pakkide viibimise eest. *Juhul kui pakki saadetakse postiautomaadiga (Omniva, Itella Smartpost, DPD) palume silmaspidada, et pakke hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakile 7 päeva jooksul järgi läinud, tagastatakse see Laosisustus OÜ – le. Kui pakk on Laosisustus OÜ – le tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda vastavalt pakiteenuse osutaja hinnakirjale. Suurema mahuliste tellimuste kaupade saatmine toimub koostöös logistika firmadega. Saatmiskulu jääb Kliendi kanda kui ei ole kokkulepitud teisiti. Logistika firma toob kauba Kliendi poolt antud aadressile maja ette. Kauba sisse viimine ja lahtipakkumine ei kuulu logistika firma teenuste hulka!
 • Laosisustus OÜ veebilehelt on võimalik osta uusi ja kasutatud tarbeid.
 • Laosisustus OÜ veebilehe omanik ei vastuta ekraani seadetest tingitud värvi erinevuse eest
 • Laosisustus OÜ veebilehe omanik ei soovita vaadata pilte telefoniga (Telefon võib süvendada värve)
 • Laosisustus OÜ ei luba kasutada enda müügipilte!

Tagastamine

 • Tarbija peab kauba tagastamise soovi esitama kirjalikult info@laosisustus.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest.
 • Tarbija peab kauba tagastama Laosisustus OÜ -le viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse tegemisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Laosisustus OÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, kaasa arvatud postitasu, mis algselt tasuti. Laosisustus OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Laosisustus OÜ pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Laosisustus OÜ tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
 • 14-päevane tagastamisõigus ei kehti muu hulgas: kauba puhul, mis on valmistatud Sinu isiklikke vajadusi arvestades (nt Sinu esitatud mõõtude järgi);
 • Kui tarbija soovib vältida väärtuse vähenemise hüvitamist tuleb asja kasutada ja proovida nii, nagu seda on võimalik teha tavakaupluses ning asi tuleb tagastada originaalpakendis ja esialgses komplektsuses (siltidega, määrdumata). Kui tarbija kasutab asja rohkem, kui on vaja asja olemuses ja toimimises veendumiseks või ei tagasta asja originaalpakendis ja esialgses komplektsuses vastutab tarbija asja väärtuse vähenemise eest.
 • Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja kasutama üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt teha seda poes. Tarbija ei vastuta asja väärtuse vähenemise eest juhul, kui ettevõtja ei ole juhtinud tarbija tähelepanu taganemisõiguse olemasolul ( selle õiguse kasutamise tingimused, tähtaeg ja kord ning taganemisõiguse olemasolu korral taganemisavalduse tüüpvorm ) .

Tagastamisel või vahetamisel tuleb Pakendile märkida peale Tellija nimi. Ostusumma hüvitamine tagastatud toodete eest toimub esimesel võimalusel, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse esitamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Viimasel juhul kannab kauba tagastamise kulud Laosisustus OÜ. Algse transpordikulu koos toote maksumusega tagastab Laosisustus OÜ Tarbijale 14 päeva jooksul pärast toote kättesaamist samale arveldusarvele kust algaselt kauba või teenuste eest tasuti. Tarbija saab lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

 • Tarbijal on õigus kahe aasta jooksul alates asja kättesaamisest esitada pretensiooni ning esimese kuue kuu jooksul eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal (VÕS § 218 lg 2).
 • Tarbijal jääb õigus pöörduda vaidluste korral tarbijavaidluste komisjoni  poole juhul kui ei saavutata teistsugust kokkulepet.

Tagastamine postiautomaadiga:
Keskus: Tartu Annelinna Prisma Smartpost või DPD (Nõlvaku 2, 50708 Tartu)
Telefon: +372 58 868 808

Suurema mahuliste tellimuste tagastamine toimub kokkuleppel E-R 9.00-17.00. Valguse tee 3, Lohkva, Tartumaa. Tel. +372 53 020 506.

Vastutus ja vääramatu jõud

 • Laosisustus OÜ ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
Back to Top